Soodusmüügis olevad raamatud
 
Eelmised 1 | 2 Järgmised
Pudelist välja Hind: 12.90 € 6.45 €
Webb, Graham Lisa ostukorvi
Mina-vormis kirjutatud raamat toob meie ette ühe kangelasliku mehe eluloo. Sündinud varjatud spina bifida´ga, tuli Grahamil juba väga noorelt hakkama saada haigusest põhjustatud ebameeldivate väljakutsetega - saladustega, mida ta koolikaaslaste ees vapralt varjama õppis. Kui ta halva õppeedukuse pärast 15-aastaselt koolist välja kukkus, ei langenud ta masendusse, vaid hakkas otsima sobivat tööd. Juhuse tahtel sattus ta juuksuriõpilaseks ning sellest kasvas välja midagi erakordset - üle maailma tuntud ilutööstuse ärimees.
Graham Webb´i elu on näide, kuidas saadakse "ajalehepoisist miljonäriks". Ta tõestas, et selleks ei pea just elitaarkoolis ja Oxfordi Ülikoolis käima.
Teemad: Ajalugu, Eluabi, Ilukirjandus
 
Jeesuse elutee 14 peatust Hind: 12.90 € 10.32 €
Nolte, Eva-Maria, Wrembek SJ, Christoph Lisa ostukorvi
Võttes aluseks lähtepositsiooni, et Jeesuse elu viis ta ristile, otsib Christoph Wrembek naatsaretlase tegudest ja sõnadest märke, mis juba viitavad hukkamõistvale otsusele ja ristile, kuna Jeesus ei pidanud kinni Moosese Toora ainulisest mõõdupuust. Seejuures liigub autor teadlikult traditsioonilise ristitee 14 peatust mööda, lisades sellele sama arvu sündmusi Jeesuse elust.
Teemad: Leksika, Religioon, Soodus
 
Viimne kiusatus Hind: 15.90 € 7.95 €
Kazantzakis, Nikos Lisa ostukorvi
Juudi rahvas ootab Messiat, kuid keegi ei tea, kes ta on, millal ja kust ta tuleb. Kas see lihtne mees, samasugune kui kõik teised, võib olla Messias? Oma romaanis loob Nikos Kazantzakis, tuntud Alexis Sorbase autor, pildi inimesest, kes jagab kõiki inimese muresid ja hädasid, keda piinavad kahtlused ja kiusatused nagu iga inimest. Kazantzakisel õnnestub paljud sündmused Jeesuse elust koondada huvitavaks ja põnevaks romaaniks, kaotamata silmist selle mehe loomulikkust ja inimlikust. Kazantzakis kujutab Kristust kui eksistentsiaalset kangelast, kes võitleb Jumala tahte teostumise eest.
 
Kristlik ajaarvamine Hind: 6.90 €
Maier, Hans Lisa ostukorvi
Ajas orienteerumine on inimese põhivajadus. Kujutlused aja algusest ja lõpust, aasta tähtpäevade kalender, aga ka omaenda koha määratlemine maailma ajaloos, mis ilmneb suurte religioonide ajaarvamistes - see kõik on niisuguse ajamõistmise väljendus.
Teemad: Ajalugu, Religioon
 
Sissejuhatus kristlusesse Hind: 15.90 €
Ratzinger, Joseph Lisa ostukorvi
Joseph Ratzingeri peateost "Sissejuhatus kristlusesse" võib juba praegu nimetada klassikaks. See on kirjutatud vahetult pärast II Vatikani kirikukogu 1968. a ning on aktuaalne tänapäevalgi.
Teemad: Leksika, Religioon
 
Argirituaalid Hind: 9.90 € 4.95 €
Stutz, Pierre Lisa ostukorvi
Juhatus sisemisel teel. Kes tahab tõeliselt ellu ärgata, vajab pidevat vaimu harjutamist. Sellepärast pakub see raamat uusi rituaale meie toimekas argipäevas: mediteeritakse inimese põhihoiakute üle. Müstiliste ja piibellike tekstide sisu avatakse tänapäeva lugejale. Teekonna palved ja vaimsed argipäevaharjutused aitavad saavutada vaimset küpsust.
Teemad: Eluabi, Psühholoogia, Religioon
 
Kristlike pühade päritolu. Süvapsühholoogiline ja astroloogiline käsitlusviis Hind: 11.90 €
Bittlinger, Arnold Lisa ostukorvi
"Paljudele inimestele on ristiusu pühad saanud hämmelduseks. Nad ei tea, mida nendega peale hakata. Nii näiteks on perekond, kes advendiajal igal õhtul advendipärja juurde koguneb, advendilaule laulab ja teisi advendikombeid täidab (nagu kogesin veel minagi isakodus), saanud harulduseks. Ristiusu pühade ammustest aegadest tuttavad sümbolid on tänapäeval kõnekad üksnes vähestele inimestele.
Teemad: Eluabi, Psühholoogia, Religioon
 
Puuviljaaed Hind: 4.95 € 2.48 €
Tammuz, Benjamin Lisa ostukorvi
Dramaatiliselt põneval taustal kulgeb B. Tammuze raamatu sündmustik, mille tegelasteks on kaks ühise päritoluga meest, keda seob maaharimine Palestiinas. Siin kujutatakse araablaste ja juutide vahekorda võrdumi kujul kahest vennast, kelle suhted ulatuvad lähedusest ja kokkukuuluvusest kuni vaenu ja vihkamiseni. Traagiliste tagajärgedega on see mõlemale poolele. Seda aastakümneid kestnud lugu kogu oma eepilises ulatuses on Benjamin Tammuz kujutanud nappide, reljeefsete joontega, mis tuletavad meelde vana gravüüri. Olgu mainitud, et vendade konfliktile on pühendatud Piiblis jutustus Iisraeli esiisast Jaakobist ja tema kaksikvennast Eesavist (1. Ms 25-36), keda Vana Testament peab Iisraeli sugulasrahva Edomi esiisaks; ka edomlastega on iisraellaste suhted Piibli perioodil olnud kontroverssed (ning Edomist on hiljem saanud lausa vaenlase sünonüüm).
Teemad: Ilukirjandus
 
Jumala ligiolus. Maria Wardi vaimulik tee Hind: 7.90 € 2.37 €
Dirmeier, Ursula Lisa ostukorvi
Raamatu eesmärk on selgitada kaasaja inimestele 17. sajandi naise vaimsust. Pikka aega ei tunnustanud katoliku kirik Maria Wardi (1585-1645). Alles 20. sajadi alguses võis teda nimetada naisordu rajajaks (Institutum Beatae Mariae Virginis - inglise preilid) ja alles pärast II Vatikani Kirikukogu sai ordu teostada algset kontseptsiooni: luua iseseisev jesuiitide ordu naistele, sama eluviisi, põhikirja ja apostelliku eesmärgiga.
Teemad: Religioon, Soodus
 
Mõttetahe. Valitud ettekanded logoteraapiast Hind: 9.90 €
Frankl, Viktor E Lisa ostukorvi
Neuroloog ja psühhiaater Viktor E. Frankl on logoteraapia rajaja. See on psühhoteraapia kolmas Viini koolkond. Raamat sisaldab Frankli tähtsamaid ettekandeid, mis tähistavad tema teaduslikku arenguteed. Kõik artiklid käsitlevad üht teemat: inimene mõtte, logose otsingul.
Teemad: Psühholoogia
 
Super-Eesti II. Eesti rekordid 4 Hind: 9.90 € 2.97 €
Kees, Heino Lisa ostukorvi
Eesti rekordite raamat. Juba neljandat korda on autor kokku kogunud Eestiga seotud tippsaavutused ja -sündmused. Kaante vahele on mahtunud andmed väga erinevatest valdkondadest: ajalugu, põllumajandus, sport, haridus jne. Raamat pakub põnevat lugemist ja kuhjaga üllatavaid fakte.
Teemad: Leksika
 
Armastuse raskus Hind: 9.90 € 4.95 €
Brocher, Tobias Lisa ostukorvi
Psühhoanalüütiku selgusega, abielu- ja seksuaalnõustaja sisseelamisvõimega ning arsti ja sotsiaalpsühholoogi kogemusrikkusega osutab Tobias Brocher takistustele, mis võivad end armastusele vastu seada - ja seda igas eluvanuses. Pole midagi olulisemat kui õppida armastama.

''On risk selles jäises maailmas julgustada armastama. Ja ometi on armastus ainus, mis võiks aidata lammutada müürid, mille me oleme üksteise vahele püstitanud...''
Teemad: Eluabi, Psühholoogia
 
Vananemise kunst Hind: 7.90 € 3.95 €
Riemann, Fritz Lisa ostukorvi
Vanaduse lähenedes kerkivad inimese ette uued küsimused, elu nõuab hoiakute ja mõtlemise muutust. Vanadus ei tohiks olla eluperiood, mil elatakse veel vaid mälestustest ning ainsaks huviks on omaenese tervis.
Tänapäeva inimesel on mõneti raskem valmistuda vanaduseks ja surmaks. Varem jäeti paljud asjad Jumala, saatuse või looduse hooleks. Nüüd aga arvatakse, et suur osa sellest, mida varem peeti saatuseks, sõltub inimesest endast ning me ise juhime oma elukäiku. Seepärast on meie aja inimestel niivõrd raske leppida paratamatuga.
Teemad: Psühholoogia
 
Astroloogia on eluabi õpetus Hind: 9.90 € 7.92 €
Riemann, Fritz Lisa ostukorvi
Selles raamatus vahendab Fritz Riemann vastutusrikka astroloogilise nõustamise kogemusi. Ta on veendunud, et astroloogiat arukalt tõlgendades suudab inimene iseennast ja teisi paremini mõista, selgitada välja sättumus, võimalused ja ohud, ent mingit abi ei näe ta ´õnne´ või ´ebaõnne´ fatalistlikest ennustustest.
Teemad: Psühholoogia
 
Aadama pääsemine paradiisist. Inimesest ja tema patust ning Jumalast ja tema armust Hind: 9.90 € 4.95 €
Wrembek SJ, Christoph Lisa ostukorvi
Ajendatuna Eugen Drewermanni ''Kurja struktuuridest'' (1976) on autor ette võtnud katse vahendada tänapäeva eksegeetilisi teadmisi kõigile arusaadavas keeles. Raamat käsitleb alglugude seda osa, mida omistatakse nn. jahvistlikule allikale. Teadlikule lugejale ei jää märkamata Drewermanni käsituste mõjud. Wrembek ei järgi teda siiski täielikult, distantseerib end ''hirmu'' mõistest ning arendab süstemaatiliselt välja ''pärispatu'' teoloogia uue lähtealuse, rikastades nõnda teoloogilist maastikku.
Teemad: Ilukirjandus, Religioon
Eelmised 1 | 2 Järgmised